Justiitsministeeriumi logo

Menüü

Kontaktid

Vanglate valdkond
Ametikoht Telefon E-post Info
Priit Kama asekantsler 620 8103 Priit.Kama@just.ee
Maarja Raja asekantsleri nõunik 620 8227 Maarja.Raja@just.ee
Vanglate osakond
Ametikoht Telefon E-post Info
Merike Kütt nõunik-peakaplan 620 8218 Merike.Kytt@just.ee
Jane Naur sekretär-asjaajaja 620 8271 Jane.Naur@just.ee
Karistuse täideviimise talitus
Ametikoht Telefon E-post Info
Priit Post juhataja 620 8286 Priit.Post@just.ee
Andreas Aljas nõunik 620 8216 Andreas.Aljas@just.ee
Elen Tasane nõunik 620 8285 Elen.Tasane@just.ee
Eveli Lill nõunik 620 8277 Eveli.Lill@just.ee
Heleli Saulep nõunik 620 8295 Heleli.Saulep@just.ee
Helina Kasvandik nõunik 620 8267 Helina.Kasvandik@just.ee
Õiguse ja arenduse talitus
Ametikoht Telefon E-post Info
Viorica Tšaikovski juhataja 620 8231 Viorica.Tsaikovski@just.ee
Deili Jurjev nõunik 620 8268 Deili.Jurjev@just.ee
Laura Glaase nõunik 620 8219 Laura.Glaase@just.ee
Martin Ziehr nõunik 620 8232 Martin.Ziehr@just.ee
Pille-Riin Kristmann nõunik 620 8229 Pille-Riin.Kristmann@just.ee
Sisekontrolli talitus
Ametikoht Telefon E-post Info
Aira Praakle juhataja 680 3134 Aira.Praakle@just.ee
Maris Markus sisekontrolör 680 3135 Maris.Markus@just.ee
Ülle Tapner sisekontrolör 680 3130 Ylle.Tapner@just.ee
Taasühiskonnastamise talitus
Ametikoht Telefon E-post Info
Merike Sirendi juhataja 620 8293 Merike.Sirendi@just.ee
Emma Bachmann nõunik 620 8217 Emma.Bachmann@just.ee
Hedi Reima nõunik 620 8228 Hedi.Reima@just.ee
Helen Tõnise nõunik 620 8289 Helen.Tonise@just.ee
Kristel Floren nõunik 620 8294 Kristel.Floren@just.ee
Liisu Anger nõunik 620 8292 Liisu.Anger@just.ee
Linda Paap nõunik 620 8230 Linda.Paap@just.ee
Velli Ehasalu nõunik 620 8269 Velli.Ehasalu@just.ee