Justiitsministeeriumi logo

Menüü

3.–9. detsember

Jaga

Tallinna vangla

Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kolme hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, üht varavastases kuriteos, üht tapmises ja üht tapmiskatses.

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse varavastastes kuritegudes süüdi.     

Tartu vangla

Laekus kolm teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, üht isikuvastastes kuritegudes ja vägistamises.

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse liikluskuriteos süüdi.  

Viru vangla

Laekus kaks teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos ja üht varavastases kuriteos.

*****

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.