Justiitsministeeriumi logo

Menüü

29. oktoober – 5. november

Jaga

 

Tallinna vangla

Laekus seitse teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, kaht varavastases kuriteos, üht narkokuriteos, üht liikluskuriteos ja üht õigusemõistmise vastases kuriteos.

Kohus mõistis neli kriminaalhooldusalust süüdi: ühe liikluskuriteos, ühe karistuse täitmise vastases kuriteos, ühe liikluskuriteos ja narkokuriteos ning ühe varavastases kuriteos.

Tartu vangla

Laekus kaks teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos ja üht liikluskuriteos.

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse süüdi liikluskuriteos.

Viru vangla

Laekus neli teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, üht varavastases kuriteos ja üht liikluskuriteos.

Alates 2. novembrist on 22–33 vangi loobunud vangla pakutavast soojast toidust ja nad ostavad toitu vangla poest.

*****

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.