Justiitsministeeriumi logo

Menüü

7.06 - 13.06.2021

Jaga

Tallinna vangla
Laekus kümme teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: nelja hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos, kaht isikuvastases, kaht varavastases, üht narkokuriteos ja üht välisriigis toime pandud narkokuriteos.

Tartu vangla
Laekus kolm teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta liikluskuriteos. 

8. juunil tegi 47-aastane vang enesetapukatse. Ametnikud reageerisid kiirelt ning pärast esmaabi andmist toimetati vang täiendavaks tervisekontrolliks tsiviilhaiglasse. Praeguseks on vang tagasi vanglasse lubatud, kus tema tervislikku seisundit jälgitakse.

Viru vangla
Laekus viis teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases, üht varavastases, üht avaliku korra vastases ja üht avaliku korra vastases ning isikuvastases kuriteos.

8. juunil ei allunud vang ametnike korraldusele ning lõi kambriust, mida ametnik oli parasjagu sulgemas. Löögi tagajärjel vigastas ametnik kätt. Vangla alustas juhtunu osas kriminaalmenetlust.

27. maist keelduvad ligi 20 Viru vangla vangi vangla pakutavast soojast toidust, põhjendades seda väitega, et neile ei sobi toitu jagav vang.