Justiitsministeeriumi logo

Menüü

8.–14. aprill

Jaga

Tallinna vangla

Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse avaliku võimu teostamise vastases kuriteos, kaht isiku- ja üht varavastases ning üht liikluskuriteos.

Tartu vangla

Laekus kaks teadet, et kriminaalhooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos.

Viru vangla

Laekus kaheksa teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse narkokuriteos, üht isikuvastases kuriteos ja avaliku võimu teostamise vastase kuriteo katses, kaht isiku- ja üht varavastases kuriteos, kaht avaliku korra vastases kuriteos ja üht liikluskuriteos.

*****

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril
5854 3629.