Justiitsministeeriumi logo

Menüü

15.–21. mai

Jaga

Tallinna vangla

Laekus üheksa teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: nelja hooldusalust kahtlustatakse varavastases, üht narkokuriteos, kaht isikuvastases ja kaht liikluskuriteos. Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse varavastase kuriteo katses süüdi.

17. mail üritas vang ennast voodilina abil üles puua. Ametnikud eemaldasid kohe silmuse vangi kaelast, vang ei saanud vigastusi.

Tartu vangla

Laekus kolm teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos ning üht varavastases ja avaliku korra vastases kuriteos.

Viru vangla

Laekus viis teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases, kaht varavastases kuriteos ja üht narkokuriteos. 

20. mail lõi varem ohtlikuks hinnatud vang ametnikku jalaga. Ametnik sai kerge vigastuse. Vang allutati rangemale kontrollile.

*****************

Tagaotsitavad


Aleksandr Suhhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 36aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi ja kinnitusrihmade kujutis, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes 5 cm pikkune arm.