Justiitsministeeriumi logo

Menüü

6–12. november

Jaga

Tallinna vangla

Laekus kaheksa teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kolme hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos, kolme isikuvastases kuriteos, üht varavastases kuriteos ja üht avaliku korra vastases kuriteos. Kohus mõistis kaks kriminaalhooldusalust süüdi: ühe varavastases kuriteos ja ühe liikluskuriteos.  

Tartu vangla

Laekus viis teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos, üht avaliku võimu teostamise vastases kuriteos, üht karistuse täitmise vastases kuriteos ja üht süütamises. Kohus mõistis kaks kriminaalhooldusalust süüdi: ühe varavastases kuriteos ja liikluskuriteos ning ühe karistuse täitmise vastases kuriteos.

Viru vangla

Laekus neli teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse varavastases kuriteos, üht varavastase kuriteo katses ja üht isikuvastases kuriteos.  

***

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.