Justiitsministeeriumi logo

Menüü

8.–14. jaanuar

Jaga

Tallinna vangla

Laekus neli teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos, üht varavastases kuriteos ja üht avaliku võimu teostamise vastases kuriteos.

Kohus mõistis kaks kriminaalhooldusalust süüdi: ühe varavastase kuriteo katses ja varavastases kuriteos ning ühe varavastastes kuritegudes.

Viru vangla

Laekus viis teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, kaht varavastases kuriteos ja kaht varavastase kuriteo katses.

**

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.