Justiitsministeeriumi logo

Menüü

5.–11. veebruar

Jaga

 

Tallinna vangla

Laekus neli teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases ja üht varavastases kuriteos, üht varavastase kuriteo katses ja üht karistuse täitmise vastases kuriteos.

Kohus mõistis neli kriminaalhooldusalust süüdi: ühe varavastases kuriteos, ühe liikluskuriteos, ühe narkokuriteos ja ühe isikuvastases kuriteos.

Tartu vangla

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse liikluskuriteos süüdi.

Viru vangla

Laekus kolm teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, üht narkokuriteos ning üht liikluskuriteos ja varavastases kuriteos.

6. veebruaril viskas vang ametnikku kuuma teega, ametnik vajas esmaabi. Vangla alustas vangi vastu kriminaalmenetlust.

**

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.