Justiitsministeeriumi logo

Menüü

4.–10. juuni

Jaga

Tallinna vangla

Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse avaliku korra vastases kuriteos, üht narkokuriteos, üht varavastases kuriteos ja isikuvastases kuriteos, üht dokumendi võltsimises ja kahjustamises ning üht isikuvastases kuriteos ja vabadusevastases kuriteos.

Tartu vangla

Laekus kolm teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse narkokuriteos ja üht isikuvastases kuriteos.

Viru vangla

Laekus seitse teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kolme hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, üht liikluskuriteos, üht alaealise vastases kuriteos, üht dokumendi võltsimises ja kahjustamises ning varavastases kuriteos, üht varavastase kuriteo katses.

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse isikuvastases kuriteos ja süütamises süüdi. 

**

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.