Justiitsministeeriumi logo

Menüü

18.–24. september

Jaga

Tallinna vangla

Laekus kaheksa teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kolme hooldusalust kahtlustatakse varavastases ja kaht isikuvastases kuriteos, üht narkokuriteos, üht liikluskuriteos ja üht karistuse täitmise vastases kuriteos. Kohus mõistis kaks kriminaalhooldusalust süüdi: ühe liikluskuriteos ning ühe isikuvastases kuriteos ja liikluskuriteos.  

Tartu vangla

Laekus neli teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse varavastase kuriteo katses, üht liikluskuriteos, üht avaliku korra vastases kuriteos ning üht varavastases kuriteos ja narkokuritegudes.

Viru vangla

Laekus neli teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse varavastases kuriteos, üht liikluskuriteos ja üht narkokuriteos. Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse karistuse täitmise vastases kuriteos süüdi.  

***

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.