Justiitsministeeriumi logo

Menüü

06. - 12. august

Jaga

06. - 12. august

Tallinna vangla

Laekus seitse teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse narkokuriteos, üht avaliku korra vastases, üht isikuvastases, üht karistuse täitmise vastases, kaht varavastases ja üht liikluskuriteos.

Tartu vangla

Laekus kaheksa teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse seksuaalkuriteos, üht kohtulahendi täitmise vastases, kaht isikuvastases, üht varavastases ja varavastase kuriteo katses ning kolme liikluskuriteos.

Viru vangla

Laekus teade, et üht kriminaalhooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos. Üht kriminaalhooldusalust süüdistatakse isikuvastases ja üht liikluskuriteos.

*****

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.