Justiitsministeeriumi logo

Menüü

9.–15. oktoober

Jaga

Tallinna vangla

Laekus kaheksa teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, kaht narkokuriteos, üht varavastase kuriteo katses, kaht liikluskuriteos ja üht dokumendi võltsimises. Kohus mõistis kaks kriminaalhooldusalust süüdi: ühe varavastase kuriteo katses ning ühe varavastases kuriteos ja avaliku korra vastases kuriteos.

Tartu vangla

Laekus kolm teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos ja üht isikuvastases kuriteos.

Viru vangla

Laekus kümme teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: viit hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, üht liikluskuriteos, üht narkokuriteos, üht varavastases kuriteos, üht avaliku korra vastases kuriteos ning üht kohtulahendi täitmise vastases kuriteos.

Kohus mõistis neli kriminaalhooldusalust süüdi: ühe varavastases kuriteos, ühe varavastase kuriteo katses, ühe varavastases kuriteos ja isikuvastases kuriteos ning ühe karistuse täitmise vastases kuriteos.

12. oktoobril lõi varem ohtlikuks tunnistatud vang ametnikku. Vang allutati rangemale järelevalvele. Vangla alustab vangi vastu kriminaalmenetlust.

***

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.