Justiitsministeeriumi logo

Menüü

5.–11. märts

Jaga

 

Tallinna vangla

Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, kaht varavastase kuriteo katses, üht isikuvastases ja varavastases kuriteos, üht liikluskuriteos ning üht karistuse täitmise vastases kuriteos, dokumendi võltsimises ja kahjustamises ning liikluskuriteos.

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse varavastases kuriteos süüdi.

Tartu vangla

Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse narkokuriteos, kaht isikuvastases kuriteos ja kolme liikluskuriteos.

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse karistuse täitmise vastases kuriteos süüdi.

6. märtsil ründas vang ametnikku. Ametnik ei vajanud abi. Vang allutati rangemale järelevalvele, vang vangla alustas vangi vastu kriminaalmenetlust.

Viru vangla

Laekus kaks teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht kahtlustatakse karistuse täitmise vastases kuriteos ja üht isikuvastases kuriteos.

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse varavastases kuriteos süüdi.

**

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.