Justiitsministeeriumi logo

Menüü

4.–10. detsember

Jaga

Tallinna vangla

Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse varavastases kuriteos, kolme isikuvastases kuriteos ja kaht narkokuriteos.

Kohus mõistis kaks kriminaalhooldusalust süüdi: ühe varavastase kuriteo katses ja ühe liikluskuriteos.

Tartu vangla

Laekus kaks teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos ja üht narkokuriteos.

Viru vangla

Laekus viis teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse narkokuritegudes, kaht isikuvastases kuriteos, üht varavastases kuriteos ja üht kuriteos alaealise vastu.

Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse karistuse täitmise vastases kuriteos süüdi

**

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.