Justiitsministeeriumi logo

Menüü

9.–15. aprill

Jaga

Tallinna vangla

Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kolme hooldusalust kahtlustatakse varavastase kuriteos, kaht narkokuriteos ja üht avaliku korra vastases kuriteos.

Kohus mõistis kaks hooldusalust süüdi: ühe varavastase kuriteo katses ja ühe liikluskuriteos.

9. aprillil üritas varavastaste kuritegude eest karistust kandev vang ennast tappa. Ametnikud tõkestasid katse ja osutasid talle kiirabi saabumiseni esmaabi. Vang viibib raskes seisundis haiglas.

Tartu vangla

Laekus teade, et üht kriminaalhooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos.

Viru vangla

Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, üht karistuse täitmise vastases kuriteos, kaht liikluskuriteos ja üht avaliku korra vastases kuriteos.

Kohus mõistis ühe hooldusaluse varavastases kuriteos süüdi. 

**

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.