Justiitsministeeriumi logo

Menüü

10.–16. september

Jaga

Tallinna vangla

Laekus neli teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse isikuvastases ja kaht varavastases kuriteos.

Kohus mõistis kaks hooldusalust isikuvastases kuriteos süüdi.

Umbes 30 vangi loobus vangla pakutavast soojast toidust ja ostis toitu vangla poest. Loobujad põhjendasid oma käitumist väitega, et neile ei sobi toidu jagaja.

Tartu vangla

Laekus kaks teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse varavastases kuriteos ja üht alaealise vastases kuriteos.

Viru vangla

Laekus seitse teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kolme hooldusalust kahtlustatakse varavastases kuriteos, kolme isikuvastases kuriteos, üht avaliku korra vastases kuriteos ning tulirelva ja laskemoonaga seotud kuriteos.

*****

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistusele numbril 5854 3629.