Justiitsministeeriumi logo

Menüü

17.–23. aprill

Jaga
Tallinna vangla
 
Laekus kuus teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse varavastases ja üht isikuvastases kuriteos, kaht liikluskuritegudes ning üht karistuse kandmisest kõrvalehoidumises ja liikluskuriteos. Kohus mõistis ühe kriminaalhooldusaluse narkokuriteos süüdi.
 
Tartu vangla
 
Laekus kaks teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos ja üht varavastases kuriteos.
 
Viru vangla
 
Laekus kaheksa teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: nelja neist kahtlustatakse isikuvastases kuriteos, üht isikuvastase kuriteo katses, kaht liikluskuriteos ja üht varavastases kuriteos. Kohus mõistis kolm kriminaalhooldusalust süüdi: ühe liikluskuriteos, ühe narkokuriteos ning ühe varavastastes kuritegudes ja karistuse kandmisest kõrvalehoidumises. 
 
21. aprillil tabati tagaotsitavaks kuulutatud kriminaalhooldusalune Nikolai Kalašnikov, kes paigutati arestimajja.
 

*****************

Tagaotsitavad


Aleksandr Suhhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 36aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Tal on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi ja kinnitusrihmade kujutis, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes 5 cm pikkune arm.