Justiitsministeeriumi logo

Menüü

7-13. august 2017

Jaga

Viru vangla kinnipeetav ei naasnud ettenähtud ajal avavanglasse

13. augusti pärastlõunal ei naasnud ettenähtud ajal avavanglasse Viru vangla kinnipeetav Leonid Sergejev.

42-aastane Leonid Sergejev on keskmise kehaehitusega, ligikaudu 180 cm pikk, ümara näo ja pruunide silmadega. Eritunnusena on Sergejevi vasaku käe keskmisel sõrmele tätoveeritud tähe kujutis ja väikesele sõrmele rist. Ta lonkab ühte jalga. Sergejev suhtleb nii vene kui ka eesti keeles.

Vanglast lahkudes kandis Sergejev musta värvi dressipükse ja tumedat fliisi, mille peal oli sinine tepingutega sulevest.

Kõigil, kes teavad nimetatud isiku asukohta, palutakse sellest viivitamatult teavitada politseid lühinumbril 112 või vanglateenistust numbril 53 017 057.

Tallinna vangla
Laekus seitse teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: kaht hooldusalust kahtlustatakse varavastases kuriteos, üht varavastase kuriteo katses, üht isikuvastases kuriteos, üht narkokuriteos, üht avaliku korra vastases kuriteos ja üht karistuse kandmisest kõrvalehoidumises.

Tartu vangla
Laekus kaks teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse liikluskuriteos ja üht varavastastes kuritegudes.

Viru vangla
Laekus kaks teadet kriminaalhooldusaluse kuriteokahtluse kohta: üht hooldusalust kahtlustatakse liikluskuritegudes ja üht varavastases kuriteos. 8.augustil lõi vang ametnikku küünarnukiga. Vangi suhtes rakendatakse täiendavaid turvalisust tagavaid abinõusid. Vangla alustas vangi osas kriminaalmenetlust.

Tagaotsitavad

Aleksandr Suhotski oli vahistatud seoses narkokuriteo kahtlusega. Ta on 38aastane, tugeva kehaehitusega, 180 cm pikk ja hallide silmadega. Isikul on järgmised tätoveeringud: vasaku käe välisküljel suur kilbi kujutis koos kinnitusrihmadega, parema jala sääremarjal maski kujutis ning parema jala sääre siseküljel näoga kanepilehe kujutis. Kõhul paremal küljel on tal umbes viie sentimeetri pikkune arm. Kõigil, kes teavad tema asukohta, palutakse viivitamatult teatada politseile lühinumbril 112 või vanglateenistust numbril 58 543 629.